بروزرسانی بهار 1402 پروند
بروزرسانی بهار 1402 پروند
پروند

بروزرسانی بهار 1402 پروند

منتشر شده در

همیشه با شروع سال جدید همه چیز تغییر می کند ما نیز تغییر کردیم. پروند پارسی یک پله در بهار 1402 ارتقا پیدا کرد. با شما هستیم تا یک گزارش از تغییرات و عملکردمان را در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه همراهمون باشید. 😉

پیشگفتار

درود بر شما همراهان عزیز پروند، فرا رسیدن یک بهار دیگر و سال جدید را به شما تبریک میگوییم.

امیدواریم دلهایتان شاد و از غم به دور باشید، روزهای بهاری خود را تازه تر از همیشه شروع کرده باشید.

از تبریک سال که بگذریم، بگذارید کمی هم از حال و هوای کسب و کارتون هم بپرسیم. با همه خوب یا بدهای سال گذشته، امیدواریم در سال جدید کسب و کار پر رونقی را داشته باشید و برنامه هایی برای توسعه هر چه بیشتر آن داشته باشید.

سال گذشته ما وقایع مختلفی داشتیم. وقایعی که شامل مسائل اجتماعی، سیاسی و غیره در جامعه بود که با خود میبینم که درباره این مسائل صحبت نکنم چرا که مردم عزیز ایران آگاهی اجتماعی بالایی نسبت به مسائل دارند.

در زمینه تکنولوژی هم پیشرفت هایی شد خصوصا در زمینه هوش مصنوعی که همچنان هم در حال حرکت به سوی جلو است و امیدواریم در بخش های دیگر در زمینه تکنولوژی هم شاهد پیشرفت باشیم و شاهد این پیشرفت نیز در ایران باشیم.

آمار سال گذشته

در سالی که گذشت یک دسته بندی به سایت اضافه شد.

در این بین نیز 40 سایت ایرانی نیز در دسته بندی ما اضافه شد.

آمار کلی ما در حال حاضر به تاریخ انتشار این پست، شامل 24 دسته بندی و 461 سایت میباشد.

سال گذشته نتوانستیم بدلایل مختلف سایتهای زیادی را اضافه کنیم، اما خوشحالیم که در سال گذشته مدیران بسیاری از سایت ها به ما اعتماد کردند و درخواست پیوستن به لیست سایت ها را داشتند و امیدواریم که در سال جدید نیز شاهد این حمایت ها باشیم تا بتوانیم بیشتر بر روی توسعه خدمات و سایتمان کار کنیم.

اهداف و چشم اندازه

در سال جدید اهداف ویژه ای در نظر گرفتیم که به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

اولین هدفمان هزارتایی شدن خانواده پروند میباشد. میخواهیم با افزودن سایتهای بیشتر به گسترش لیست خود بپردازیم که امیدواریم این هدف محقق شود.

یکی از اهداف مهم ما در سال جاری کار بر روی بخش جستجوگر سایت میباشد که در سال گذشته این هدف ناتمام ماند و در سال جدید این هدف محقق خواهد شد.

در آینده بیشتر بر روی بسترهای داخلی فعالیت خواهیم داشت. اگر حضور کم رنگی در پیام رسانها و شبکه های اجتماعی خارجی داشتیم از شما پوزش می خواهیم اما برای حمایت از کسب و کارهای داخلی امسال هدفمان بیشتر بر روی بسترهای جایگزین داخلی است و ما برای این کار از خود شروع می کنیم.

اهداف و چشم انداز
اهداف و چشم انداز پروند پارسی

رویداد بهار

چند ساعتی از اعمال طرح بهاره سایت میگذره و در سال جدید تغییراتی هرچند کوچک در بخش ظاهری و نوشتاری سایت دادیم که امیدواریم مورد پسند باشد.

قرار است تعداد زیادی سایت اضافه کنیم و هر هفته لیست زیر را بروزرسانی خواهیم کرد:

دسته بندیتعداد سایت اضافه شده
بزودیبزودی
جدول سایت های اضافه شده در رویداد بهار 1402

تغییرات نگارش ها

در نگارش 0.2.0 شاهد چه تغییراتی هستیم:

  • ارتقا به نگارش 0.2.0
  • بهبود SEO و رفع برخی از مشکلات
  • اعمال طرح بهار با تغییرات ظاهری
  • اضافه شدن سامانه پشتیبانی در پلتفرم ایتا (@parvand)
  • اضافه شدن امکان درخواست ثبت سایت از طریق سایت

در آینده تغییراتی نیز در بلاگ سایتمون نیز شاهد خواهیم بود. اگر کسب و کاری دارید که هنوز در لیست ما اضافه نشده است، خوشحال میشویم آنرا هم اکنون از طریق صفحه ثبت وبسایت در پروند آنرا ثبت نمایید. ❤🌹

توسط امیرحسین محمدی

طراح و برنامه نویس وب. متولد دی ماه 74 و دارای مدرک مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر. علاقهمند به وردپرس و یادگیری مطالب مرتبط با وب.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *