سال نو میلادی 2022 مبارک
سال نو میلادی 2022 مبارک
یادداشت ها

سال نو میلادی 2022 مبارک

منتشر شده در

سال نو میلادی 2022 بر همه ی هموطنان مسیحی و غیر مسیحی مبارک باشه. امسال به میلادی با همه دغدغه های خودش به پایان رسید. امیدوارم سال خوب و خوشی رو در کنار خانواده هاتون داشته باشید. تصمیم گرفتم به مناسبت این روز چند خطی بنویسیم. 😉

همونطور که میدونید سال جدیدی به میلادی از امروز آغاز شده. این روز یک رویداد بزرگ در کل دنیاست که در بسیاری از کشورها اون رو در کنار کریسمس جشن میگیرن.

با شروع این سال میلادی ممکنه عزیزانی رو به خاطر ویروس کرونا از دست داده باشیم که سال پیش همین موقع در کنارمون بودن و این روز رو جشن میگرفتن و حالا جای اونها خالیه.

با اینکه خیلی سخته اما بهتره با رعایت دستورالعمل های بهداشتی سعی کنیم این روز رو جشن بگیریم تا خدای نکرده عزیزانمون در دورهمی ها مبتلا به ویروس کرونا نشن، این کار هم برای سلامتی خودمون و هم برای اونهاست.

حالا اگه از کرونا بگذریم امسال چه خبر بوده؟ چیکارا کردید؟ برنامه هاتون برای سال جدید میلادی چیه؟ اهداف خاصی دارید؟ شایدم تازه میخواید فکر کنید که چیکار کنید.

ما که توی شب چله و عید نوروزمون دور هم جمع میشیم و کنار همدیگه تعریف میکنیم و کلی خوشحالی میکنیم. تازه کلی هم چیزای خوشمزه میخوریم. 😁

نهایت کادو هم برای آقایون یه جورابه و برای خانم ها رو هم نگم براتون که توقعشون چیاست. 😁

البته خدا رو شکر ما که لاکچری نیستیم و بصورت ساده زندگی رو میگذرونیم، شماهایی که لاکچری هستید بیاید بگید چیکارا میکنید تو سال جدید؟

توی اینترنت کلی سرچ کردم ببینم امسال چه خبر بوده ولی دیدیم چیز زیادی دستگیرم نشد که بگم تو این سال میلادی چه خبره ولی اتفاقات خوب زیادی هم افتاده، چه در حوزه فناوری و تکنولوژی، چه در حوزه های دیگه.

بزارید اول از فناوری بگیم براتون که بالاخره تلسکوپ فضایی جیمزوب به فضا پرتاب شد و ما هم نشستیم ببینیم این تلسکوپ پیشرفته و نسل جدید قراره چه چیزایی رو به ما نشون بده.

من که منتظرم ببینم آدم فضایی پیدا میشه یا نه. البته ببینیم اونا تو چه دوره زمانی هستند. دنبال گوزن و خرگوش با تیر و کمانن یا شاید قبل تر تو غار زندگی میکنند و یا شاید هم مثله ما پیشرفته یا از ما پیشرفته ترند. 😁

خوب ایشالا که خیر باشه و خبرای خیلی خوبی رو از جیمزوب بشنویم.

البته سال 2021 بیست و یکمین سال هزاره سوم و سده بیست و یکم و دومین سال از دهه 2020 میلادی به گفته ویکی پدیاست. سازمان ملل هم سال 2021 رو به عنوان سال بین المللی صلح و اعتماد، سال بین المللی اقتصاد خلاق برای توسعه پایدار، سال بین المللی میوه و سبزیجات و سال بین المللی برای از بین بردن کودک کار معرفی کرده.

هرچند که هیچ کدوم از این موارد اتفاق نیوفتاد.

هیچ صلحی و اعتمادی ما که ندیدیم، سال پیش این روزها بود که سردار بزرگ ما را تروریست جهانی، به شهادت رساند. از اعتماد هم نگیم که دیدیم و اثبات کردیم به دنیا که آمریکا دروغگویی بیش نیست، تا جایی که حتی سران کشورهای ابر قدرت هم به این نتیجه رسیدند.

اعتماد به واکسن آمریکایی هم دیگه نگیم براتون.

از لحاظ اقتصادی هم وضع ما در ایران تغییری نکرد و گرانی ها به ارزانی ها تبدیل نشد و فقط دیدیم خط فقر بیشتر و بیشتر بالا رفت.

اونقدر حال اقتصاد خوب نبود که میوه شب چله و حتی عید هم شاید برای بعضی ها فقط آرزو شود! به قول مدیری فقط باید کانال تلویزیون رو عوض کرد تا بچه ها چیزایی رو نببینند که بخواهند.

از کودک کار هم برازارید چیزی نگیم!

خوب به هرحال امیدواریم که سال جدید میلادی، یک سال خوبی برای همه ما چه در ایران و چه در خارج از کشور باشه.

بازم سال نو میلادی 2022 مبارک 🌹

زمستونی پر از گرما و شادی براتون آرزومندم 🙂

توسط امیرحسین محمدی

طراح و برنامه نویس وب. متولد دی ماه 74 و دارای مدرک مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر. علاقهمند به وردپرس و یادگیری مطالب مرتبط با وب.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *